ICH TROJE

Przedstawiać Ich zdecydowanie nikomu nie trzeba – każdy zna ten zespół i każdy zna Ich Trójkę 🙂 !  Ta fascynacja zespołem nie jest przypadkowa. Za co  MY  ICHTROJOWIANIE  Ich lubimy  ?  Oto fragmenty Waszych wypowiedzi  :

 

Michał Wiśniewski – Nasz Czerwony, Lider

Michał to człowiek wulkan, posiadający dystans do siebie. Tworzy ciekawe teksty,  jest przy tym bardzo ciepłym człowiekiem i ma dobre serce … ( Czesława Cieślawska )

Uwielbiam Michała za to, że mogę się z nim utożsamić … Za genialny głos, teksty i epickie koncerty no i za stworzenie czegoś, czego w muzyce nikt wcześniej nie stworzył 
( Damian Góralik )

Za to, że jest pozytywnym wariatem, który nie przejmuje się tym co o nim mówią, ma wielki dystans do siebie,  jest mega szczerym człowiekiem i robi wspaniałe show, a także ma urzekający głos … ( Justyna Macugowska )

Odpowiada mi spojrzenie Michała na świat i ludzi , umiejętność wyciągania wniosków z przeszłości i kreowanie dzięki temu lepszej przyszłości.  Za wiarę w to , że jutro to bliższe i dalsze będzie lepsze, bo tego chce i do tego dąży 😉  … ( Sylwia Sylwia )

Lubię go za to, że zawsze mówi co myśli. Jest bardzo bezpośredni. Ma świetne poczucie humoru … ( Karolina Kozioł )

Uwielbiam jego twórczość,  jego głos chociaż taki specyficzny cudownie się słucha .  Jest też bardzo dobrym i sympatycznym człowiekiem  😍😍 … ( Małgorzata Borkowy )

 


 

Ania Świątczak – Kobiecy głos Ich Troje

… za miłość, szczerość i oddanie, za to, że zawsze swoim słowem i dobrą radą jest blisko … ( Adrian Julian Kmieć )

… Nie starczy słów by to opisać. NajAnia, NajMama, NajWokalistka ❤️ … ( Justyna Justine Budner )

… Ania jest naturalnym pięknem człowieka. Piękno, które pochodzi z duszy i wypływa z serca. Emanuje ciepłem, dobrocią, mieści potencjał empatii i brzmi anielsko.  I ❤️ Ania … ( Grażyna Kamińska )

… Ania jest zawsze uśmiechniętą, pozytywną osobą. Jak tylko ją widzę to uśmiech mimowolnie pojawia się na mojej twarzy. Jej głos koi i dotyka. Nie znam drugiej tak wspaniałej, ciepłej i kochanej osoby. ( … ) Aniu Ty wiesz, że Cię kochamy i cieszymy się z Twojego powrotu ❤️ … ( Paulina Tomecka  )

… Za to, że jest taka radosna na scenie, że potrafi porwać tłum do zabawy,  jest kochana 😍 i zawsze zamieni parę zdań z fanem  … ( Anna Figa Andrzejewska )

… Dużo można wymieniać… Za wewnętrzny spokój, serducho pełne ciepła i miłości… Ale przede wszystkim za Anielski głos, który jest miodem na serce 😘😍 … ( Barbara Kuczob )

Za jej głos, stanowczość i dążenie do wyznaczonego celu oraz miłość do innych ludzi. … ( Natalia  Sporna )

 


 

Jacek Łągwa – Nasz  wyjątkowy kompozytor

… Piękne rzeczy tworzy i bardzo ładnie śpiewa, jest sobą. Zawsze jest miły w stosunku do fanów. Po prostu nie może Go nigdy  zabraknąć !!! … ( Czesława Cieślawska )

…  Świetny głos , no i świetny kompozytor ! Duet Michał i Jacek idealnie się uzupełnia, że tak powiem są w jeden obraz co dnia wpisani jak jeden prosty szkic, jeden Boski plan
( Damian Góralik )

Za piękny wokal i to, że jest sobą spaniały mężczyzna, pozytywna postać, normalny, autentyczny gościu. Skromny i wyjątkowy … ( Paulina Maria )

Jacek jest wspaniałym kompozytorem i ciepłym człowiekiem … ( Patrycja Pelka )

Jacka poznałam na koncercie w Poznaniu. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem,  idealnym kompozytorem i muzykiem, ma świetny głos . Widać, że jest szczerą osobą  i wiedząc czego chce od życia dąży do swoich obranych celów … ( Kasia Prozner )

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close