SPOTKANIA

SPOTKANIA  |  DZIAŁALNOŚĆFAN KOLEKCJE  |  ONLINE TALKS

2002 – Łódź Klub, ‘Wall Street’ – na spotkaniu w łódzkim klubie Jacka i Michała był cały zespół w składzie z Justyną Majkowską a także balet i muzycy. Gościnnie uczestniczyli też Maciek Durczak ówczesny manager zespołu a także Konjo ! Spotkanie na bogato pod wieloma względami !! Uczestniczyło w nim ok 200 fanów ! Oczywiście jak to na spotkaniu z zespołem, było zdjęciowe i autografowe szaleństwo, duuużo muzyki a do tego wiele atrakcji jak opowieści Michała czy karaoke 🙂 .

02.08.2004 – Warszawa, Klub ‘NEMO’ – spotkanie, które miało być ostatnim spotkaniem w historii zespołu. W marcu 2004 Michał ogłosił decyzję o rozwiązaniu zespołu. „Niebyt” trwał do sierpnia 2005. Na spotkaniu zespół, już w składzie z Anią Świątczak grał specjalnie dla IchTrojowian koncert, który składał się w dużej części z utworów, których Ich Troje nie wykonywało podczas oficjalnych koncertów. Dodatkowo dużą cześć wieczoru zajęło karaoke 🙂 . Ze względu na okoliczności było dużo łez rozpaczy i wzruszenia ale atmosfera całego wydarzenia była niezapomniana. W spotkaniu oprócz zespołowej Trójki uczestniczyła również część baletu tańczącego na koncertach oraz rozpoczynająca wtedy swoją muzyczną drogę Mandaryna.

  

28.08.2008 – Lesznowola, Oycowizna – podczas tego spotkania w tradycję zlotów FanClubowych weszło „Ichtrojowe Kółko” czyli czas kiedy siadamy z Michałem na spokojnie a on opowiada o planach zespołu i odpowiada na pytania fanów. Zwykle robi też podsumowanie ostatnich miesięcy. Oczywiście nie zabrakło karaoke a było też losowanie rzeczy, które Michał przywiózł ze sobą specjalnie dla IchTrojowian m.in. kilka talii kart i jego własna kurtka a nawet dwie :-). Największą sensacją było … losowanie wśród fanów podwójnej platynowej płyty, którą zespół otrzymał za krążek „The best of …” wydany w 2003 roku. Na tym spotkaniu IchTrojowianie jako pierwsi słuchali fragmentów utworów na nową płytę zespołu ‘Ósmy obcy pasażer’. W spotkaniu uczestniczył Michał i Jacek.

28.08.2009 – Lesznowola, Oycowizna – podobnie jak rok wcześniej czas spotkania, oprócz robienia sobie z zespołem zdjęć, zdobywania autografów, zajęło fanom karaoke. Zaśpiewali wspólnie specjalnie dla Michała „A Wszystko To…” . Na koniec spotkania co odważniejsi zagrali z Michałem w pokera. W spotkaniu uczestniczyła cała Trójka zespołowa czyli Ania, Michał i Jacek.

28.05.2011 – Warszawa, Hotel Gromada – tu po raz pierwszy i jak później się okazało jedyny obok Jacka i Michała w spotkaniu uczestniczyła nowa wokalistka Ich Troje Jeanette Vik . Zdjęciom i autografom nie było końca . Oczywiście królowało karaoke ! Jednak jednym z najbardziej oczekiwanym punktów spotkania było zaprezentowanie przez Michała jego solowej płyty ‘Sweterek część 1, czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości’ . To album z poezją śpiewaną nagrany wspólnie z Andrzejem Wawrzyniakiem, który był na spotkaniu gościem wraz z Drużyną Wawrzyna. Na spotkaniu IchTrojowianie otrzymali specjalne identyfikatory na spotkania po koncertach.

07.01.2013 – Wisła, Chata Olimpijczyka – Była to prawdziwie góralska zabawa ! Góralskie jedzenie i góralska muzyka w realu. Jak zwykle w części było karaoke a resztę czasu Michał dosiadał się do kolejnych stolików IchTrojowian. Rozmowy były długie 🙂 . Dużo wspólnego śpiewania, tańczenia i w ogóle zabawy ! Pamiętnym punktem spotkania było wspólne zaśpiewanie piosenki Renii Pączkowskiej pt „Bawimy się jak damy”. Niespodziewanie Michał dostał do podpisu płytę Reniii i po prostu ją włączył 🙂 . Na spotkaniu gościnnie też pojawił się teść Michała – Apoloniusz Tajner !

21.02.2014 – Warszawa, Tor Kartingowy Pole Position 2014 – tu zaproszonych było dużo gości ze świata rajdowego. Wszyscy IchTrojowianie dostali specjalnie przygotowane na tę okazję koszulki i czerwone czapeczki. Spotkanie rozpoczął gokartowy wyścig fanów w którym brał udział również Michał i zaproszeni goście. Po wyścigu tradycyjnie już był czas na karaoke i rozmowy z Michałem. Na zakończenie spotkania Michał poinformował iż chce te spotkania organizować częściej, bo dwa razy w roku. IchTrojowianie dostali również specjalnie wydane imienne karty IchTrojowianina, które przez rok będą wejściówką na po koncertowe spotkania z Michałem.

19.09.2014 – Ogrodzieniec, Centrum Rozrywki Jura – Spotkanie połączone z koncertem, który Michał zagrał dzień później na festynie w Ogrodzieńcu. Spotkanie jak zwykle pełne emocji. Michał mimo złamanej nogi i poruszaniu się głównie na wózku zdecydował się nie odwoływać zaplanowanego dwudniowego w sumie wydarzenia w Ogrodzieńcu. Na spotkaniu, w tle karaoke zwiastującego tym razem start nowego projektu Wiśni czyli serwisu Karaoke Star Factory, Michał rozdał niezliczone ilości autografów i pozował do wspólnych z fanami zdjęć. Wielu IchTrojowian wręczyło Michałowi prezenty z okazji minionych właśnie urodzin :-). Niespodziankę zrobił fanom Jacek, który pojawił się na spotkaniu na krótko ale zdążył porozmawiać z każdym kto chciał zamienić z nim kilka zdań 🙂 . Spotkanie zakończyło się nad ranem oczywiście wspólną z Michałem grą w pokera. Jednak prawdziwym zaskoczeniem dla Michała było spektakularne wręczenie prezentu od przyjaciół, zespołu i Ichtrojowian . Wręczenie odbyło się podczas koncertu a prezentem był kask i kombinezon rajdowy. Kask zostanie pomalowany według specjalnie przygotowanego przez przyjaciela Michała Szymona Chwalisza projektu. Sprawczynią całego eventu była Dominika Tajner– Wiśniewska .

16.12.2016 – Poznań, Klub GearUp oraz Restauracja Gajowa 12 – Tym razem spotkanie trwało cały dzień 🙂 ! Już w południe spotkaliśmy się w klubie GearUp, w którym Michał rozlosował wspólne loty symulatorem lotu ! Miało lecieć tylko kilka osób a ostatecznie poleciało 23 !!!! Ci, co niestety nie polecieli mogli obserwować wszystko na specjalnym monitorze zawieszonym w klubie. Spędziliśmy tam kilka godzin. Po wszystkich lotach przenieśliśmy się do restauracji gdzie był jak zawsze czas na karaoke.Dobrych kilka godzin zabawił z nami Jacek i również dał się ponieść zabawie :-). Mega , mega pozytywny czas śpiewania , rozmów , autografów i zdjęć !!!!

11.10.2019 – Lesznowola, Gościniec Oycowizna – to już trzeci raz Ich Troje ze swoim FanClubem spotyka się w Oycowiznie ! Jubileuszowy X Zlot FanClubu był przede wszystkim okazją do świętowania 50-tych Urodzin Jacka Łągwy ! Już przy wejściu czekała na nas pierwsza atrakcja przygotowana przez Małą Winnicę jaką była degustacja wina! Cały wieczór za sprawą Awiński Show uprzyjemniała nam muzyka na żywo ! W sali ozdobionej balonami, które nie pozwalały Jubilatowi zapomnieć o zacnej uroczystości wszyscy bawiliśmy się do ok godziny 1 !
W trakcie spotkania odbył się konkurs wokalny w którym IchTrojowianie wykonywali piosenki z repertuaru Ich Troje ! Wystąpiło 8 osób z następującymi utworami : Czekanie – Adi, Geranium – Paweł, Zastrzel mnie – Wiola, Zawsze Pójdę W Twoja Stronę – Delfina, Piękny Marynarzu – Agnes, Idę po szkle – Natalia, A Wszystko To … Bo Ciebie Kocham – Robert oraz Tobą oddychać chcę – Monika. Decyzją jury w składzie : Jacek Łągwa, Michał Wiśniewski, Agata Buczkowska, Ania Żeńca, Roman Awiński, Dariusz Galbfach, Rafał Kubiak, Ania Czyż oraz Marek Błaszczyk pierwsze miejsce zajęła Agnes! Jednak wygrani byli wszyscy! To była fantastyczna zabawa i wielkie emocje a o to właśnie chodziło i za to wszystkim uczestnikom dziękujemy! Oczywiście nie mogę nie wspomnieć, że wręczyliśmy też Jubilatowi prezent z koszem 50 róż !
X Zjazd IchTrojowian już za nami i z wielką przyjemnością, za sprawą Waszych opinii kierowanych do mnie tego wieczoru, uważam go za UDANY !!!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close