Michał Wiśniewski 30 Lat na scenie

Jubileuszowy koncert w Opolu na 30-lecie na scenie Michała Wiśniewskiego, to mój drugi koncert zespołu na który udało mi się wybrać. Mam z niego wspaniałe wspomnienia, bowiem po raz pierwszy miałam bilet VIP, dzięki któremu udało mi się zrobić zdjęcie z zespołem i zamienić słowo z Michałem oraz złożyć mu życzenia z okazji jubileuszu i urodzin. Trema była, ale dałam radę ! Z pamiątek z koncertu mam lunchbox ze zdjęciem z piosenki Pokaż swoją twarz, płytę, która była z nim w komplecie oraz opaskę VIPowską . Na okładce płyty zebrałam autograf Jacka i Michała.
Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie sam amfiteatr oraz liczba ludzi, która przyszła na koncert. Miło było patrzeć na wypełnione po brzegi sektory i na to jak ludzie o naprawdę różnym przekroju wiekowym i społecznym bawią się tak dobrze przy hitach Michała i Ich Troje.
Niestety nie zrobiłam zbyt wiele zdjęć, ani filmów, gdyż uznałam, że skoro koncert jest nagrywany to obejrzę sobie jego profesjonalne nagrania na Internecie, a tu i teraz skupię się tylko i wyłącznie na dobrej zabawie.
Wielkie wrażenie zrobiło na mnie profesjonalne przygotowanie koncertu zarówno pod względem organizacyjnym, jak i widowiskowym. Rewelacyjne choreografie, stroje, ekspresja oraz radość jaka biła od Michała udzielała się całej widowni.
Nie do końca podobało mi się nowe wykonanie piosenki Jeanny. Michał w masce wyglądał nienaturalnie i przez nią nie było widać jego mimiki i wspaniałej gry aktorskiej oraz wymalowanego szaleństwa na twarzy jakie ma przy wykonywaniu tego utworu.
Idealnie w roli prowadzącego sprawdził się Krzysztof Hanke, który przed piosenką Jeanny rozbawił publiczność do łez. Dobrze zaprezentowali się też goście specjalni – Bartek Wrona śpiewając swój hit Jedna na milion i Gabriel Fleszar z Kroplą deszczu.

Relacja : Justyna Macugowska

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close