DZIAŁALNOŚĆ

SPOTKANIA  |  DZIAŁALNOŚĆFAN KOLEKCJE  |  ONLINE TALKS

Działalność czyli akcje wspólnie przeprowadzone :

09.09.2010 Urodziny Michała
Z okazji 38 urodzin Michała zebraliśmy życzenia od Ichtrojowian a w jedną całość złożyła je AneciaW91. I tak powstał ten filmik :

 

09.09.2013 Urodziny Michała
FanClub na koncerty czasem wyruszał wspólnie 🙂 podczas jednej z takich wypraw nagraliśmy życzenia na 41 urodziny Wiśni. Powstały aż dwie części filmu. Zarówno pierwszą jak i drugą część życzeń Michał umieścił na swoim profilu facebook’owym !

    
 

26.11.2013 Premiera płyty ‘La Revolucion’!
Podczas spotkania z Michałem w Warszawskim Empiku otrzymaliśmy flagi specjalnie zamówione na premierę płyty! Po spotkaniu grupa IchTrojowian przemaszerowała ulicami Warszawy eksponując flagi czego efektem było wylegitymowanie przez Policję. Oczywiście wszystko skończyło się na uśmiechach i życzeniach dobrego wieczoru 😉 .

 

19.09.2014 Ogrodzieniec – prezent z okazji 42 urodzin Michała
FanClub wspólnie z zespołem przygotował specjalną niespodziankę dla Michała , którą był kask i kombinezon na rajdy samochodowe. Prezent został wręczony podczas koncertu, który odbył się na dzień po spotkaniu.

 

01.04.2016 Trasa 20-lecia istnienia Ich Troje – koncert we Wrocławiu
Przy wejściu do hali rozdaliśmy specjalnie przygotowane wcześniej kartki. Publiczność przed ‘A wszystko to …’ wyciągnęła te kartki z serduszkami i podziękowaniami za te wspaniałe 20 lat !!! Poniżej zdjęcie z tej akcji i filmik na którym uchwycono reakcję i wzruszenie Michała. O tej akcji wspominał w jednym z wywiadów , których później udzielił.


 

24.06.2016 Trasa 20-lecia istnienia Ich Troje – Katowicki Spodek
Koncert jubileuszowy rejestrowany przez telewizję POLSAT ! Przygotowaliśmy ogromny transparent z napisem : ICHTROJOWIANIE ZAWSZE Z WAMI !!! . Przy wejściu przekazane też zostały publiczności chorągiewki, które z jednej strony miały logo zespołu a z drugiej napis : 20 lat – dziękujemy !!! Zarówno transparent jak i chorągiewki pięknie się prezentowały podczas jubileuszu !

 

08-09.09.2016 Urodziny Michała oraz koncerty w Teatrze Stu w Krakowie
We wrześniu 2016 roku w Krakowie odbyły się dwa ważne koncerty w których brał udział Michał. 8 września koncert Sweterkowy z Andrzejem Wawrzyniakiem a 9 września w dniu urodzin Michała koncert Ich Troje. Z tej okazji fanclubowo przygotowaliśmy duży bukiet kwiatów oraz piętrowy tort z Wiśniowym logo i odpowiednim napisem 😉 .

08.09.2018 Urodziny Michała & Jubileusz 30 Lat na scenie
Po uroczystym koncercie wręczyliśmy Michałowi kosz kwiatów oraz album z nadesłanymi przez IchTrojowian życzeniami i wspólnymi zdjęciami z Michałem. Koncert transmitowany poprzez oficjalny kanał Michała na YT. Zobacz album -> ALBUM

11.10.2019 50 Urodziny Jacka
W październiku 2019 roku odbył się X Zjazd IchTrojowian na którym świętowaliśmy 50 Urodziny Jacka Łągwy ! Za sprawą grupy osób wręczyliśmy Jackowy kosz 50 róż a głównym prezentem dla Jubilata był voucher na przejazd OffRoad!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close