FANCLUB

SPOTKANIA  |  DZIAŁALNOŚĆFAN KOLEKCJE  |  ONLINE TALKS

A takie były początki 🙂

Historia FanClubu Ich Troje rozpoczęła się jeszcze w 1996 roku, tuż po wydaniu debiutanckiej płyty zespołu. Wtedy właśnie  powstał pierwszy FanClub założony przez samego Michała Wiśniewskiego. To na adres jego firmy zaczęły przychodzić listy od osób , które były pod wrażeniem debiutanckiej płyty Ich Troje. Oczywiście było to tylko czasowe rozwiązanie. Tak naprawdę pierwszym FanClubem w pełni tego słowa znaczeniu zajęła się Karolina Frączak. Jej następczynią została Iwona Maszczyk z Bełchatowa, a od początku 2001 roku Centralny FanClub poprowadziła Justyna Robert z Łodzi. Centralny FanClub posiadał swój oficjalny serwis internetowy ( ichtroje.fanclub.pl ).

Przez dwa lata, równolegle z Centralnym FanClubem, działał internetowy fanclub zespołu , który prowadziła Nadia Szopińska z Bydgoszczy.

W 2003 roku Centralny FanClub rozrósł się do takich rozmiarów, że postanowiono otworzyć kilka regionalnych fanclubów. Wtedy właśnie regionalny fanclub Ich Troje założyła między innymi Marta Sprzączak, która dwa lata poźniej w 2005 roku poprowadziła oficjalnie Centralny FanClub Ich Troje. Współpraca trwała do 2011 roku kiedy, decyzją Michała fanclubem zajął  się Filip Keine Maksymiuk. Szefem fanclubu Keine był do maja 2013 roku od kiedy to obowiązki szefowej przejęła obecna prowadząca Oficjalny FanClub IchTroje & Michała Wiśniewskiego –  Ania Czyż.

Michał Wiśniewski i Ania Czyż


AKTUALNIE :

Serwis www, FP IchTrojowianie oraz oficjalną grupę FanClubu prowadzi Ania Czyż. Oficjalny FanClub jest jedynym fanclubem mającym bezpośredni kontakt z członkami zespołu i na stałe współpracującym z ekipą IchTroje.

WSPÓŁPRACA :

Karolina Trynia Tryniszewska – nieoceniona pomoc przy materiałach trafiających na stronę. Dziękujemy !

Stylova – grafiki, które możecie zobaczyć na naszym fanpage’u, instagramie a także i tutaj. Dziękujemy !

FP Głosuj na Ich Troje – fanpage , na którym znajdziecie informacje o listach przebojów i możliwościach głosowania na naszą Trójkę.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close